VI etapi tulemused:
Pärnu rannas lõpetasid 12 Esiliiga ehk Crocs rannajalgpalli Suveliiga meeskonda raske, kuid eduka hooaja! Viimase etapi võitjaks tuli peale pingelist finaali FC Starbunker, kes selle võiduga kindlustas endale võimaluse mängida uuel hooajal Eesti rannajalgpalli tippseltskonnas ehk Meistriliigas. Tänases finaalis alistati napilt Saku Sportingu meeskond tulemusega 4:2.
Kolmanda koha mängus alistas JK Tallinna Kalev 1:0 Sparta/Pizzapoisid meeskonna.
Crocs Suveliiga 2011 aasta üldvõitjaks tuli meeskond Augur SK! Teise koha saavutas FC Starbunker ja kolmanda koha Saku Sporting.
Crocs rannajalgpalli Suveliiga viimase etapi (13.08) mängude tulemused:
A-alagrupp:
Augur SK - Snake/Monkey Sport ST 3:0
Augur SK - Sparta/Pizzapoisid 0:3
Snake/Monkey Sport ST - Sparta/Pizzapoisid 2:1
D-alagrupp:
FC Starbunker - Schöttli 6:2
FC Starbunker - Hörmann 3:3 la.3:3 pen.1:0 (Anre, Oskar, Eduard)
Schöttli - Hörmann 2:2 la.2:2 pen.1:2 (Eduard, Sander)
B-alagrupp:
Saue JK - JK Tallinna Kalev 3:3 la.3:4
JK Tallinna Kalev - Smarten Logistics 0:0 la.1:0
Saue JK - Smarten Logistics 5:1
C-alagrupp:
Saku Sporting - Pirita RJK/Reliikvia 5:2
Saku Sporting - Viimsi BSC 5:0 (loobumisvõit)
Pirita RJK/Reliikvia - Viimsi BSC 5:0 (loobumisvõit)
Vahemängude tulemused:
Augur SK - Smarten Logistics 3:1
Snake/Monkey Sport ST - Saue JK 1:4
Viimsi - Hörmann 0:5 (loobumisvõit)
Pirita RJK/Reliikvia - Schöttli 1:0
Veerandfinaalide tulemused:
Sparta/Pizzapoisid - Pirita RJK/Reliikvia 2:2 la.3:2
JK Tallinna Kalev - Hörmann 1:1 la.1:1 pen.3:2 (Anre)
Saku Sporting - Augur SK 3:3 la.3:3 pen.3:2
FC Starbunker - Saue JK 5:0
Poolfinaalide tulemused:
Saku Sporting - JK Tallinna Kalev 5:0
Sparta/Pizzapoisid - FC Starbunker 3:4
Kolmanda kohamäng:
JK Tallinna Kalev - Sparta/Pizzapoisid 1:0
FINAAL:
FC Starbunker - Saku Sporting 2:2 la.4:2
CROCS Rannajalgpalli Suveliiga lõplik edetabel aastal 2011:
1. Augur SK 535*
2. FC Starbunker 440*
3. Saku Sporting 433*
4. Saue JK 413*
5. Pirita RJK / Reliikvia 372*
6. Sparta / Pizzapoisid 369*
7. Schöttli 349*
8. Hörmann 346*
9. JK Tallinna Kalev 342
10. Smarten Logistics 333
11. Snake / Monkey Sport ST 315
12. Viimsi BSC 216
*-Kaheksa Esiliiga edetabeli parimat meeskonda saavad võimaluse osaleda juba 3. september Pirita rannas toimuvatel Eesti rannajalgpalli Karikavõistlustel!
Kolmanda koha mängus alistas JK Tallinna Kalev 1:0 Sparta/Pizzapoisid meeskonna.
Crocs Suveliiga 2011 aasta üldvõitjaks tuli meeskond Augur SK! Teise koha saavutas FC Starbunker ja kolmanda koha Saku Sporting.
Crocs rannajalgpalli Suveliiga viimase etapi (13.08) mängude tulemused:
A-alagrupp:
Augur SK - Snake/Monkey Sport ST 3:0
Augur SK - Sparta/Pizzapoisid 0:3
Snake/Monkey Sport ST - Sparta/Pizzapoisid 2:1
D-alagrupp:
FC Starbunker - Schöttli 6:2
FC Starbunker - Hörmann 3:3 la.3:3 pen.1:0 (Anre, Oskar, Eduard)
Schöttli - Hörmann 2:2 la.2:2 pen.1:2 (Eduard, Sander)
B-alagrupp:
Saue JK - JK Tallinna Kalev 3:3 la.3:4
JK Tallinna Kalev - Smarten Logistics 0:0 la.1:0
Saue JK - Smarten Logistics 5:1
C-alagrupp:
Saku Sporting - Pirita RJK/Reliikvia 5:2
Saku Sporting - Viimsi BSC 5:0 (loobumisvõit)
Pirita RJK/Reliikvia - Viimsi BSC 5:0 (loobumisvõit)
Vahemängude tulemused:
Augur SK - Smarten Logistics 3:1
Snake/Monkey Sport ST - Saue JK 1:4
Viimsi - Hörmann 0:5 (loobumisvõit)
Pirita RJK/Reliikvia - Schöttli 1:0
Veerandfinaalide tulemused:
Sparta/Pizzapoisid - Pirita RJK/Reliikvia 2:2 la.3:2
JK Tallinna Kalev - Hörmann 1:1 la.1:1 pen.3:2 (Anre)
Saku Sporting - Augur SK 3:3 la.3:3 pen.3:2
FC Starbunker - Saue JK 5:0
Poolfinaalide tulemused:
Saku Sporting - JK Tallinna Kalev 5:0
Sparta/Pizzapoisid - FC Starbunker 3:4
Kolmanda kohamäng:
JK Tallinna Kalev - Sparta/Pizzapoisid 1:0
FINAAL:
FC Starbunker - Saku Sporting 2:2 la.4:2
CROCS Rannajalgpalli Suveliiga lõplik edetabel aastal 2011:
1. Augur SK 535*
2. FC Starbunker 440*
3. Saku Sporting 433*
4. Saue JK 413*
5. Pirita RJK / Reliikvia 372*
6. Sparta / Pizzapoisid 369*
7. Schöttli 349*
8. Hörmann 346*
9. JK Tallinna Kalev 342
10. Smarten Logistics 333
11. Snake / Monkey Sport ST 315
12. Viimsi BSC 216
*-Kaheksa Esiliiga edetabeli parimat meeskonda saavad võimaluse osaleda juba 3. september Pirita rannas toimuvatel Eesti rannajalgpalli Karikavõistlustel!
Loos viis alagruppidesse järgmised meeskonnad:
A-alagrupp:
Augur SK
Snake/Monkey Sport ST
Sparta/Pizzapoisid
B-alagrupp:
Saue JK
Tallinna Kalev JK
Smarten Logistics
C-alagrupp:
Saku Sporting
Viimsi BSC
Pirita RJK/Reliikvia
D-alagrupp:
FC Starbunker
Schöttli
Hörmann
Augur SK
Snake/Monkey Sport ST
Sparta/Pizzapoisid
B-alagrupp:
Saue JK
Tallinna Kalev JK
Smarten Logistics
C-alagrupp:
Saku Sporting
Viimsi BSC
Pirita RJK/Reliikvia
D-alagrupp:
FC Starbunker
Schöttli
Hörmann