III etapi tulemused:
Augur SK tõusis Saue ja Starbunkeri ees liidriks!
CROCS rannajalgpalli Suveliiga ehk ametlik Eesti Esiliiga on jõudnud poolepeale ja aina põnevamaks läheb.
Nädalavahetusel Pärnus kütva päikese käes toimunud etapi võitis Augur SK, kes tõusis selle võiduga tagasi Esiliiga liidriks. Kui esimesel kahel etapil oli täiesti erinev esinelik, siis sellel etapil pressis ennast uue tulijana pjedestaalile Sparta / Pizzapoisid.
CROCS rannajalgpalli Suveliiga Pärnu etapi (02.07) mängudetulemused:
A-alagrupp
Saue JK - Snake / Monkey Sport ST 0:4
Saue JK - Schöttli 2:0
Snake / Monkey Sport ST - Schöttli 4:1
B-alagrupp
Augur SK - Smarten Logistics 3:3 la.4:3
Augur SK - Sparta / Pizzapoisid 3:4
Smarten Logistics - Sparta / Pizzapoisid 0:1
C-alagrupp
FC Starbunker - Hörmann 2:1 (Kristo)
FC Starbunker - Saku Sporting 0:2
Hörmann - Saku Sporting 1:3 (Anti)
D-alagrupp
Pirita RJK / Reliikvia - Tallinna Kalev 4:0
Pirita RJK / Reliikvia - Viimsi BSC 1:2
Tallinna Kalev - Viimsi BSC 1:2
Alagruppide võitjad, kes tagasid otsepääsu veerandfinaali olid: A-alagrupis Snake / Monkey Sport ST, B-alagrupis Sparta / Pizzapoisid, C-alagrupis Saku Sporting ning D-alagrupis Viimsi BSC.
Vahemängude tulemused:
Saue JK - Smarten Logistics 2:1
FC Starbunker - JK Tallinna Kalev 6:1
Schöttli - Augur SK 0:5
Hörmann - Pirita RJK / Reliikvia 1:1 la.1:1 pen.0:1 (Marek)
Veerandfinaalide tulemused:
Snake / Monkey Sport ST - FC Starbunker 1:2
Sparta / Pizzapoisid - Pirita RJK / Reliikvia 1:1 la.1:1, pen.2:1
Saku Sporting - Saue JK 1:2
Viimsi BSC - Augur SK 0:6
Poolfinaalide tulemused:
Sparta / Pizzapoisid - FC Starbunker 3:3 la.4:3
Saue JK - Augur SK 0:5
Kolmanda koha mäng:
FC Starbunker - Saue JK 5:2
FINAAL
Augur SK - Sparta / Pizzapoisid 2:1
Esiliiga edetabel peale kolme toimunud etappi näeb välja järgmine:
1. Augur SK 267 p.
2. Saue JK 233 p.
3. FC Starbunker 216p.
4. Sparta / Pizzapoisid 208 p.
5. Pirita RJK / Reliikvia 194p.
6. Saku Sporting 190p.
7. Smarten Logistics 178p.
8. Hörmann 163p.
9. Viimsi BSC 161p.
10.-11. Schöttli 158p.
10.-11. JK Tallinna Kalev 158p.
12. Snake / Monkey Sport ST 151p.
CROCS rannajalgpalli Suveliiga ehk ametlik Eesti Esiliiga on jõudnud poolepeale ja aina põnevamaks läheb.
Nädalavahetusel Pärnus kütva päikese käes toimunud etapi võitis Augur SK, kes tõusis selle võiduga tagasi Esiliiga liidriks. Kui esimesel kahel etapil oli täiesti erinev esinelik, siis sellel etapil pressis ennast uue tulijana pjedestaalile Sparta / Pizzapoisid.
CROCS rannajalgpalli Suveliiga Pärnu etapi (02.07) mängudetulemused:
A-alagrupp
Saue JK - Snake / Monkey Sport ST 0:4
Saue JK - Schöttli 2:0
Snake / Monkey Sport ST - Schöttli 4:1
B-alagrupp
Augur SK - Smarten Logistics 3:3 la.4:3
Augur SK - Sparta / Pizzapoisid 3:4
Smarten Logistics - Sparta / Pizzapoisid 0:1
C-alagrupp
FC Starbunker - Hörmann 2:1 (Kristo)
FC Starbunker - Saku Sporting 0:2
Hörmann - Saku Sporting 1:3 (Anti)
D-alagrupp
Pirita RJK / Reliikvia - Tallinna Kalev 4:0
Pirita RJK / Reliikvia - Viimsi BSC 1:2
Tallinna Kalev - Viimsi BSC 1:2
Alagruppide võitjad, kes tagasid otsepääsu veerandfinaali olid: A-alagrupis Snake / Monkey Sport ST, B-alagrupis Sparta / Pizzapoisid, C-alagrupis Saku Sporting ning D-alagrupis Viimsi BSC.
Vahemängude tulemused:
Saue JK - Smarten Logistics 2:1
FC Starbunker - JK Tallinna Kalev 6:1
Schöttli - Augur SK 0:5
Hörmann - Pirita RJK / Reliikvia 1:1 la.1:1 pen.0:1 (Marek)
Veerandfinaalide tulemused:
Snake / Monkey Sport ST - FC Starbunker 1:2
Sparta / Pizzapoisid - Pirita RJK / Reliikvia 1:1 la.1:1, pen.2:1
Saku Sporting - Saue JK 1:2
Viimsi BSC - Augur SK 0:6
Poolfinaalide tulemused:
Sparta / Pizzapoisid - FC Starbunker 3:3 la.4:3
Saue JK - Augur SK 0:5
Kolmanda koha mäng:
FC Starbunker - Saue JK 5:2
FINAAL
Augur SK - Sparta / Pizzapoisid 2:1
Esiliiga edetabel peale kolme toimunud etappi näeb välja järgmine:
1. Augur SK 267 p.
2. Saue JK 233 p.
3. FC Starbunker 216p.
4. Sparta / Pizzapoisid 208 p.
5. Pirita RJK / Reliikvia 194p.
6. Saku Sporting 190p.
7. Smarten Logistics 178p.
8. Hörmann 163p.
9. Viimsi BSC 161p.
10.-11. Schöttli 158p.
10.-11. JK Tallinna Kalev 158p.
12. Snake / Monkey Sport ST 151p.
Anrè Vooremaa - kes ta on???
Tegemist on kogemustega ja endast maksimumi andva mängumehega, kes jätab endast reeglina kõik energia väljakule! Kaitsetöö, mängutarkus ja lõputu võitlus - need on tema tugevaimad küljed! Kaitses moodustavad Eduardiga vägagi kindla paari!
Tehva loosis Esiliiga ehk CROCS rannajalgpalli Suveliiga kolmanda etapi alagrupid järgmised:
A-alagrupp:
Saue JK
Snake / Monkey Sport ST
Schöttli
B-alagrupp:
Augur SK
Smarten Logistics
Sparta / Pizzapoisid
C-alagrupp:
FC Starbunker
Hörmann
Saku Sporting
D-alagrupp:
Pirita RJK / Reliikvia
Tallinna Kalev
Viimsi BSC
Saue JK
Snake / Monkey Sport ST
Schöttli
B-alagrupp:
Augur SK
Smarten Logistics
Sparta / Pizzapoisid
C-alagrupp:
FC Starbunker
Hörmann
Saku Sporting
D-alagrupp:
Pirita RJK / Reliikvia
Tallinna Kalev
Viimsi BSC