Kohe esimesel etapil debüüthooajal Meistriliigas punktid käes!!!
Uuel hooajal Unibet RannaLiiiga nime kandev rannajalgpalli meistriliiga sai Pärnu rannas põneva alguse.Täispunktidega läbis mängudevooru ainsana valitsev Eesti meister Peugeot.
Vaid võite tunnistas ka Nõmme BSC OlyBet, kes alsitas kaks vastast normaalajal ja ühe mängu saatuse otsustas penaltite triller.
Edukalt alustas hooaega ka meistriliiga uustulnuk Narva United FC, kes võitis lausa kaks mängu ja on edetabelis kõrgel neljandal kohal. Debüüthooajal sai võidu kirja ka BSC Alpha-InnoTec /Silberauto Eesti. Alles kuuendalt kohalt leiame peale esimesi mänge eelmise hooaja hõbedameeskonna SK Augur Enemati.
Vaid võite tunnistas ka Nõmme BSC OlyBet, kes alsitas kaks vastast normaalajal ja ühe mängu saatuse otsustas penaltite triller.
Edukalt alustas hooaega ka meistriliiga uustulnuk Narva United FC, kes võitis lausa kaks mängu ja on edetabelis kõrgel neljandal kohal. Debüüthooajal sai võidu kirja ka BSC Alpha-InnoTec /Silberauto Eesti. Alles kuuendalt kohalt leiame peale esimesi mänge eelmise hooaja hõbedameeskonna SK Augur Enemati.
Mängude tulemused 20.06
Unibet RannaLiiga tulemused
Meistriliiga:
• BSC Automaailm - Peugeot 1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
Jaakson - Truusalu x3, Lukk x2, Pang, Rump, Teino, Viikmäe
• Narva United FC - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
Pavlov, Voronovich, Bõstrov x2, Sokkojev - Kiigajaan, Paapsi
• Nõmme BSC OlyBet - SK Augur Enemat 3:3 (1:2, 1:0, 1:1) pen.4:3
Saharov, Uibo, Markson - Lepik, Taska, Laurits
• FC Üksjalgvärav/Vitamin Well - FC ValiceCar 2:11 (1:5, 1:3, 0:3)
Kiigajaan, Hoolma - Filippov x3, Christiakov x2, Tamm x2, Vasiljevs x2, Avdejenkov, Frischer
• Saue JK Epicenter - Peugeot 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Koit, Tammela - Viikmäe x2, Truusalu, Pang
• Nõmme BSC OlyBet - FC Narva United 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Sooaluste x2, Uibo, Markson, Toom - Voronovich, Sokkojev, Pavlov
• Peugeot - SK Augur Enemat 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Teino, Truusalu, Rump x2
• BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti - FC Narva United 3:4 (0:2, 0:2, 3:0)
väravad: Kudu, Rubel, Jõgi - Bõstrov x2, Voronovich x2
• FC ValiceCar - SanTeh 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Surmilo, Christiakov, Laev (ov) - Knjazev
• BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti - Saue JK Epicenter 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Kudu, Luik x3, Rubel - Ploompuu, Alaväli, Levandi x2
• SanTeh - BSC Automaailm 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Laev, Kigaste - Nool
• SK Augur Enemat - BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
Nõmmiko, Veskimäe, Munskind, Lepik, Sööt x2, Strazhev, Laurits
• Santeh - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Knjazev x4, Gruuse, Laev - Hoolma
• BSC Automaailm - Saue JK /Epicenter 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Seppam - Tammela x3, Liiv, Koit
• FC ValiceCar - Nõmme BSC OlyBet 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Surmilo, Vasiljevs - Sooaluste, Palm x2
Unibet RannaLiiga edetabel:
1. PEUGEOT 9p.
2. NÕMME BSC OLYBET 7p
3. FC VALICECAR 6p.
4. FC NARVA UNITED 6p.
5. SANTEH 6p.
6. SK AUGUR ENEMAT 3p.
7. BSC ALPHA-INNOTEC/SILBERAUTO EESTI 3p.
8. SAUE JK /EPICENTER 3p.
9. BSC AUTOMAAILM 0p.
10.FC ÜKSJALGVÄRAV/VITAMIN WELL 0p.
Unibet RannaLiiga tulemused
Meistriliiga:
• BSC Automaailm - Peugeot 1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
Jaakson - Truusalu x3, Lukk x2, Pang, Rump, Teino, Viikmäe
• Narva United FC - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
Pavlov, Voronovich, Bõstrov x2, Sokkojev - Kiigajaan, Paapsi
• Nõmme BSC OlyBet - SK Augur Enemat 3:3 (1:2, 1:0, 1:1) pen.4:3
Saharov, Uibo, Markson - Lepik, Taska, Laurits
• FC Üksjalgvärav/Vitamin Well - FC ValiceCar 2:11 (1:5, 1:3, 0:3)
Kiigajaan, Hoolma - Filippov x3, Christiakov x2, Tamm x2, Vasiljevs x2, Avdejenkov, Frischer
• Saue JK Epicenter - Peugeot 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Koit, Tammela - Viikmäe x2, Truusalu, Pang
• Nõmme BSC OlyBet - FC Narva United 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Sooaluste x2, Uibo, Markson, Toom - Voronovich, Sokkojev, Pavlov
• Peugeot - SK Augur Enemat 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Teino, Truusalu, Rump x2
• BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti - FC Narva United 3:4 (0:2, 0:2, 3:0)
väravad: Kudu, Rubel, Jõgi - Bõstrov x2, Voronovich x2
• FC ValiceCar - SanTeh 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Surmilo, Christiakov, Laev (ov) - Knjazev
• BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti - Saue JK Epicenter 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Kudu, Luik x3, Rubel - Ploompuu, Alaväli, Levandi x2
• SanTeh - BSC Automaailm 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Laev, Kigaste - Nool
• SK Augur Enemat - BSC Alpha-InnoTec/Silberauto Eesti 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
Nõmmiko, Veskimäe, Munskind, Lepik, Sööt x2, Strazhev, Laurits
• Santeh - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Knjazev x4, Gruuse, Laev - Hoolma
• BSC Automaailm - Saue JK /Epicenter 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Seppam - Tammela x3, Liiv, Koit
• FC ValiceCar - Nõmme BSC OlyBet 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Surmilo, Vasiljevs - Sooaluste, Palm x2
Unibet RannaLiiga edetabel:
1. PEUGEOT 9p.
2. NÕMME BSC OLYBET 7p
3. FC VALICECAR 6p.
4. FC NARVA UNITED 6p.
5. SANTEH 6p.
6. SK AUGUR ENEMAT 3p.
7. BSC ALPHA-INNOTEC/SILBERAUTO EESTI 3p.
8. SAUE JK /EPICENTER 3p.
9. BSC AUTOMAAILM 0p.
10.FC ÜKSJALGVÄRAV/VITAMIN WELL 0p.