PokerStars Rannajalgpalli Suveliiga IV etapi tulemused:
PokerStars Rannajalgpalli Suveliiga kindla liidrina jätkab Augur, Tragi Grupp tõusis kolmandaks!
Arvestades asjaolu, et Tragi Grupp oli sunnitud vangerdama 3 korda väravavahte, kelleks olid platsil tegelikkuses leiba teenivad mängijad, mitte põhiväravavahid olgu see II koht seda enam väärtuslik!
Alagrupimängudes olid meie väravalööjad:
vs Pakkemeister 4:2 (Oskar, Tarmo, Sander, Raimo)
vs SK Kadrina 5:4 (Anti x 3, Oskar, Raimo)
vs Toode/Saue JK 2:3 (Tarmo, Sander)
vs Kalev 0:0,la. 0:0,pen. 5:4 (Sander +,Anti -,Oskar +,Veikko -,Richard + ja Marek 2 tõrjet)
Veerandfinaalid:
Augur SK II - Qc pamm piduu-uu 3:2
Pirita RJK/Reliikvia - Tragi Grupp 1:2 (Oskar, Anti)
Schöttli Keskkonnatehnika - Smarten Logistics 1:2
Toode/Saue JK - SanTeh 2:3
Poolfinaalid:
Smarten Logistics - Tragi Grupp 1:2 (Raimo x 2)
Augur SK II - SanTeh 4:1
3.-4. koha mäng:
SanTeh - Smarten Logistics 4:2
FINAAL:
Augur SK II - Tragi Grupp 4:1 (Oskar)
Arvestades asjaolu, et Tragi Grupp oli sunnitud vangerdama 3 korda väravavahte, kelleks olid platsil tegelikkuses leiba teenivad mängijad, mitte põhiväravavahid olgu see II koht seda enam väärtuslik!
Alagrupimängudes olid meie väravalööjad:
vs Pakkemeister 4:2 (Oskar, Tarmo, Sander, Raimo)
vs SK Kadrina 5:4 (Anti x 3, Oskar, Raimo)
vs Toode/Saue JK 2:3 (Tarmo, Sander)
vs Kalev 0:0,la. 0:0,pen. 5:4 (Sander +,Anti -,Oskar +,Veikko -,Richard + ja Marek 2 tõrjet)
Veerandfinaalid:
Augur SK II - Qc pamm piduu-uu 3:2
Pirita RJK/Reliikvia - Tragi Grupp 1:2 (Oskar, Anti)
Schöttli Keskkonnatehnika - Smarten Logistics 1:2
Toode/Saue JK - SanTeh 2:3
Poolfinaalid:
Smarten Logistics - Tragi Grupp 1:2 (Raimo x 2)
Augur SK II - SanTeh 4:1
3.-4. koha mäng:
SanTeh - Smarten Logistics 4:2
FINAAL:
Augur SK II - Tragi Grupp 4:1 (Oskar)
Anti Luik vol.2 - kes ta on???
Tegemist on ründava stiiliga mängumehega, kes oma esimesed ristsed
rannajalgpallis saanud juba varasematel aastatel vahelduva eduga nii Smarten
Logisticsi eest, kui ka FC Kose eest liiva kaapides! Töökus, võitlus õhupallide
pärast, distsipliin - need on Anti tugevamad küljed!
Võitlus teise korruse pallide pärast - see on Anti leib!
Samuti ei pea paljuks teisi abistada, nagu kõrvalolevalt pildilt näha on!
rannajalgpallis saanud juba varasematel aastatel vahelduva eduga nii Smarten
Logisticsi eest, kui ka FC Kose eest liiva kaapides! Töökus, võitlus õhupallide
pärast, distsipliin - need on Anti tugevamad küljed!
Võitlus teise korruse pallide pärast - see on Anti leib!
Samuti ei pea paljuks teisi abistada, nagu kõrvalolevalt pildilt näha on!
Laupäeval Pärnu rannas toimuva neljanda Rannajalgpalli Esiliiga alagrupid on:
A-alagrupp:
Augur II
Nõmme Kalju II
Saku Sporting
Smarten Logistics
B-alagrupp:
Sparta/Pizzapoisid
Schöttli Keskkonnatehnika
Qc pamm piduu-uu
Panoraam
C-alagrupp:
FC Starbunker
SanTeh
Trummi SK
Pirita RJK Reliikvia
D-alagrupp:
Toode/Saue JK
SK Kadrina
Pakkemeister
Tragi Grupp
Tallinna Kalev
Augur II
Nõmme Kalju II
Saku Sporting
Smarten Logistics
B-alagrupp:
Sparta/Pizzapoisid
Schöttli Keskkonnatehnika
Qc pamm piduu-uu
Panoraam
C-alagrupp:
FC Starbunker
SanTeh
Trummi SK
Pirita RJK Reliikvia
D-alagrupp:
Toode/Saue JK
SK Kadrina
Pakkemeister
Tragi Grupp
Tallinna Kalev