Maccabi Futsal Cup 2011 turniiri tulemused:
TULEMUSED:
A-alagrupp
Mainor-Kiili 1:4
Mainor-Kehra 2:0
Mainor-Hörmann 1:2 (Sander Reesalu, Marek Tiido)
Kiili-Kehra 1:1
Kiili-Hörmann 2:0
Kehra-Hörmann 1:2 (Sander Reesalu x 2)
B-alagrupp
Raketa-Ararat 1:1
Raketa-Reggae Boyz 3:1
Raketa-Pirita RJK Reliikvia 3:0
Ararat-Reggae Boyz 0:1
Ararat-Pirita RJK Reliikvia 6:1
Reggae Boyz-Pirita RJK Reliikvia 7:0
C-alagrupp
Maccabi I-Tondi 0-1
Maccabi I-Hans ja Co 2:1
Maccabi I-Maccabi II 5:0
Tondi-Hans ja Co 1:0
Tondi-Maccabi II 3:0
Hans ja Co-Maccabi II 2:1
Otse 1/4-sse pääsesid alagruppide võitjad Kiili, Raketa, Tondi ja parim teine koht Reggae Boyz.
Ülejäänud paigutati pingeritta:
5. Maccabi I
6. Hörmann
7. Ararat
8. Hans & Co
9. Mainor
10. Kehra
11. Maccabi II
12. Pirita RJK Reliikvia
1/8 mängud:
Maccabi I-Pirita RJK Reliikvia 3:2
Hörmann-Maccabi II 1:2
Ararat-Kehra 2-0
Hans ja Co-Mainor 1:1,pen 0-2
1/4-finaal:
Tondi-Mainor 0-0, pen 3-4
Kiili-Ararat 2:2,pen 3-2
Raketa-Maccabi II 4:0
Reggae Boyz-Maccabi I 1-3
1/2-finaal:
Raketa-Kiili 3-0
Mainor-Maccabi I 0-5
3.koha mäng:
Mainor - Kiili 2:1
Finaal:
Maccabi I - Raketa 1-0
Lõplik järjestus:
1. Maccabi I
2. Raketa
3. Mainor
4. Kiili
5-8. Ararat
5-8. Reggae Boyz
5-8. Tondi
5-8. Maccabi II
9-12. Hans & Co
9-12. Hörmann
9-12. Kehra FC
9-12. Pirita RJK Reliikvia
Parimaks väravavahiks tunnistati Mainori väravavaht.
Suurim väravakütt: Semjon Turok (Maccabi I) 5 tabamusega.
Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Raketa mängija Aleksandr Zavjalov.
A-alagrupp
Mainor-Kiili 1:4
Mainor-Kehra 2:0
Mainor-Hörmann 1:2 (Sander Reesalu, Marek Tiido)
Kiili-Kehra 1:1
Kiili-Hörmann 2:0
Kehra-Hörmann 1:2 (Sander Reesalu x 2)
B-alagrupp
Raketa-Ararat 1:1
Raketa-Reggae Boyz 3:1
Raketa-Pirita RJK Reliikvia 3:0
Ararat-Reggae Boyz 0:1
Ararat-Pirita RJK Reliikvia 6:1
Reggae Boyz-Pirita RJK Reliikvia 7:0
C-alagrupp
Maccabi I-Tondi 0-1
Maccabi I-Hans ja Co 2:1
Maccabi I-Maccabi II 5:0
Tondi-Hans ja Co 1:0
Tondi-Maccabi II 3:0
Hans ja Co-Maccabi II 2:1
Otse 1/4-sse pääsesid alagruppide võitjad Kiili, Raketa, Tondi ja parim teine koht Reggae Boyz.
Ülejäänud paigutati pingeritta:
5. Maccabi I
6. Hörmann
7. Ararat
8. Hans & Co
9. Mainor
10. Kehra
11. Maccabi II
12. Pirita RJK Reliikvia
1/8 mängud:
Maccabi I-Pirita RJK Reliikvia 3:2
Hörmann-Maccabi II 1:2
Ararat-Kehra 2-0
Hans ja Co-Mainor 1:1,pen 0-2
1/4-finaal:
Tondi-Mainor 0-0, pen 3-4
Kiili-Ararat 2:2,pen 3-2
Raketa-Maccabi II 4:0
Reggae Boyz-Maccabi I 1-3
1/2-finaal:
Raketa-Kiili 3-0
Mainor-Maccabi I 0-5
3.koha mäng:
Mainor - Kiili 2:1
Finaal:
Maccabi I - Raketa 1-0
Lõplik järjestus:
1. Maccabi I
2. Raketa
3. Mainor
4. Kiili
5-8. Ararat
5-8. Reggae Boyz
5-8. Tondi
5-8. Maccabi II
9-12. Hans & Co
9-12. Hörmann
9-12. Kehra FC
9-12. Pirita RJK Reliikvia
Parimaks väravavahiks tunnistati Mainori väravavaht.
Suurim väravakütt: Semjon Turok (Maccabi I) 5 tabamusega.
Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Raketa mängija Aleksandr Zavjalov.
Maccabi Futsal Cup 2011 turniiril osalejad:
1. Maccabi I (EMV saalijalgpalli I liiga II koht 2010/2011 hooaeg)
2. Kiili JK (EMV saalijalgpalli II liiga lääne divisjoni võitja 2010/2011 hooaeg)
3. Hörmann-esmakordselt saalijalgpalliga tutvust tegemas
4. Pirita JK Reliikvia
5. Mainor (EMV saalijalgpalli Meistriliiga III koht 2010/2011 hooaeg)
6. Maccabi II (EMV saalijalgpalli I liiga II koht 2010/2011 hooaeg)
7. Hans & Co (EMV saalijalgpalli II liiga lääne divisjoni II koht 2010/2011 hooaeg)
8. Kehra FC (EMV saalijalgpalli II liiga ida divisjoni VI koht 2010/2011 hooaeg)
9. Reggae Boyz
10. Raketa (EMV saalijalgpalli I liiga võitja 2010/2011 hooaeg)
11. Tondi (EMV saalijalgpalli I liiga VI koht 2010/2011 hooaeg)
12. Ararat (EMV saalijalgpalli Meistriliiga VIII koht 2010/2011 hooaeg)
Turniiri peakohtunik on FIFA kategooria kohtunik Ainar Kuusk.
2. Kiili JK (EMV saalijalgpalli II liiga lääne divisjoni võitja 2010/2011 hooaeg)
3. Hörmann-esmakordselt saalijalgpalliga tutvust tegemas
4. Pirita JK Reliikvia
5. Mainor (EMV saalijalgpalli Meistriliiga III koht 2010/2011 hooaeg)
6. Maccabi II (EMV saalijalgpalli I liiga II koht 2010/2011 hooaeg)
7. Hans & Co (EMV saalijalgpalli II liiga lääne divisjoni II koht 2010/2011 hooaeg)
8. Kehra FC (EMV saalijalgpalli II liiga ida divisjoni VI koht 2010/2011 hooaeg)
9. Reggae Boyz
10. Raketa (EMV saalijalgpalli I liiga võitja 2010/2011 hooaeg)
11. Tondi (EMV saalijalgpalli I liiga VI koht 2010/2011 hooaeg)
12. Ararat (EMV saalijalgpalli Meistriliiga VIII koht 2010/2011 hooaeg)
Turniiri peakohtunik on FIFA kategooria kohtunik Ainar Kuusk.
Hörmann Rannajalgpalli meeskond esimesel saalijalgpalli turniiril!
Talve hooajaks väliruumidest tuppa kolinud Hörmanni rannajalgpalli meeskond tegeleb endi vormis hoidmiseks saalijalgpalliturniiridest osavõtmisega!
Koosseis:
Väravas Mihhail Jakovlev
Ründes Sander Reesalu
Keskväljal Ragnar Ein ja Marek Tiido
Kaitses Tarmo Jõgi, Richard Wagner,Imre Ojavere ja Marek Mets
Esimene seesugune ettevõtmine toimub 9.oktoobril, kui osaletakse Maccabi Futsal Cup 2011`l!
Tulemustest, ja mängudest peale turniiri...
Koosseis:
Väravas Mihhail Jakovlev
Ründes Sander Reesalu
Keskväljal Ragnar Ein ja Marek Tiido
Kaitses Tarmo Jõgi, Richard Wagner,Imre Ojavere ja Marek Mets
Esimene seesugune ettevõtmine toimub 9.oktoobril, kui osaletakse Maccabi Futsal Cup 2011`l!
Tulemustest, ja mängudest peale turniiri...