Hooaja esimese rannajalgpalli väliturniiri võitis Augur!
Turniiri edetabel:
1. Augur
2. Nõmme Kalju
3. Peugeot
4. Santeh
5.-8
Schöttli Keskkonnatehnika
FC Üksjalgvärav
Tragi Grupp
Smarten Logistics
Turniir alagrupi mängude tulemused:
A-alagrupp
Schöttli - Tragi Grupp 1:0
Nõmme Kalju - Peugeot 3:1
Tragi Grupp - Nõmme Kalju 0:3
Schöttli - Peugeot 1:3
Nõmme Kalju - Schöttli 2:1
Peugeot - Tragi Grupp 7:1
B-alagrupp
Santeh - FC Üksjalgvärav 1:1 la.1:1 pen 3:2
Augur - Smarten Logistics 5:0
FC Üksjalgvärav - Augur 1:1 la.1:1 pen.2:1
Smarten Logistics - Santeh 2:4
Augur - Santeh 4:0
Smarten Logistics - FC Üksjalgvärav 3:4
Poolfinaalid:
Nõmme Kalju - Santeh 4:0
Peugeot - Augur 0:3
3-4 koha mäng:
Peugeot - Santeh 3:1
FINAAL
Augur - Nõmme Kalju 5:1
ALAGRUPID JA AJAKAVA
A-alagrupp
1. Schöttli Keskkonnatehnika
2. Nõmme Kalju
3. Peugeot
4. Tragi Grupp
B-alagrupp
1. Santeh
2. Augur
3. Smarten Logistics
4. FC Üksjalgvärav
Laupäev on tõeline rannajalgpallipäev, kus põnevaid mänge saadab väga hea muusika DJ Defkuti esituses!
AJAKAVA 26.mai LAUPÄEV - KALJU RANNASPORDIKESKUS (Arigato spordiklubi esisel Tallinnas)
10.00 Schöttli - Tragi Grupp
10.25 Santeh - FC Üksjalgvärav
10.50 Nõmme Kalju - Peugeot
11.15 Augur - Smarten Logistics
11.40 Schöttli - Peugeot
12.05 Nõmme Kalju - Tragi Grupp
12.30 Santeh - Smarten Logistics
12.55 Augur - FC Üksjalgvärav
13.20 Schöttli - Nõmme Kalju
13.45 Peugeot - Tragi Grupp
14.10 Santeh - Augur
14.35 Smarten Logistics - FC Üksjalgvärav
15.00 EESTI - NORRA rahvuskoondiste sõpruskohtumine
16.00 Poolfinaal 1
16.25 Poolfinaal 2
17.00 Kolmanda koha mäng
17.30 FINAAL
1. Schöttli Keskkonnatehnika
2. Nõmme Kalju
3. Peugeot
4. Tragi Grupp
B-alagrupp
1. Santeh
2. Augur
3. Smarten Logistics
4. FC Üksjalgvärav
Laupäev on tõeline rannajalgpallipäev, kus põnevaid mänge saadab väga hea muusika DJ Defkuti esituses!
AJAKAVA 26.mai LAUPÄEV - KALJU RANNASPORDIKESKUS (Arigato spordiklubi esisel Tallinnas)
10.00 Schöttli - Tragi Grupp
10.25 Santeh - FC Üksjalgvärav
10.50 Nõmme Kalju - Peugeot
11.15 Augur - Smarten Logistics
11.40 Schöttli - Peugeot
12.05 Nõmme Kalju - Tragi Grupp
12.30 Santeh - Smarten Logistics
12.55 Augur - FC Üksjalgvärav
13.20 Schöttli - Nõmme Kalju
13.45 Peugeot - Tragi Grupp
14.10 Santeh - Augur
14.35 Smarten Logistics - FC Üksjalgvärav
15.00 EESTI - NORRA rahvuskoondiste sõpruskohtumine
16.00 Poolfinaal 1
16.25 Poolfinaal 2
17.00 Kolmanda koha mäng
17.30 FINAAL
TURNIIRI ÜLDINFO
• Mänguaeg on 3 x 6 minutit
• Alagruppide kaks parimat pääsevad otse poolfinaalidesse
• Poolfinaalide kaotajad mängivad 3-4-nda koha peale.
• Poolfinaalide võitjad mängivad turniiri FINAALIS.
* Alagrupiturniiri võidu eest saab 3 punkti, võidu eest lisaajal või penaltitega 2 punkti, kaotus 0 punkti, loobumisvõit – 3 punkti ja mänguskoor võitja meeskonna kasuks 5:0.
Põhiturniiri paremus määratakse järgmiselt: enim punkte kogunud võistkond on esimene jne. Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
a.omavaheline mäng;
b.omavaheliste mängude väravate vahe;
c.üldine väravate vahe;
d.löödud väravate arv;
e.loos
Mänge vilistavad EJL rannajalgpalli parimad kohtunikud!.
• Alagruppide kaks parimat pääsevad otse poolfinaalidesse
• Poolfinaalide kaotajad mängivad 3-4-nda koha peale.
• Poolfinaalide võitjad mängivad turniiri FINAALIS.
* Alagrupiturniiri võidu eest saab 3 punkti, võidu eest lisaajal või penaltitega 2 punkti, kaotus 0 punkti, loobumisvõit – 3 punkti ja mänguskoor võitja meeskonna kasuks 5:0.
Põhiturniiri paremus määratakse järgmiselt: enim punkte kogunud võistkond on esimene jne. Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
a.omavaheline mäng;
b.omavaheliste mängude väravate vahe;
c.üldine väravate vahe;
d.löödud väravate arv;
e.loos
Mänge vilistavad EJL rannajalgpalli parimad kohtunikud!.