Eesti Rannajalgpalli Suveliiga IV etapi tulemused:
Pärnu rannas laupäeval toimunud kuuma Suveliiga etapi võitis Club Panoraam, kes alistas finaalis BSC Alpha-Innoteci 3:0. Kolmanda koha mängus alistas Swedbank meeskonna Smarten Logisticu tulemusega 3:1.
BSC Alpha-Innotec suurendas vahet järgnevaga 20-lt 29-le silmale.
Alagrupimängudes olid meie väravalööjad:
vs EMÜ/Proofix 5:1 ( Põldre, Luik, Kudu, Ojavere, ov. - ov. Wagner )
vs Maardu 1:0 ( Kudu )
vs Alatex Ehitus Türi 3:1 ( Luik x 2, Kuiv - ov. Kuiv )
Veerandfinaalid:
BSC Alpha-Innotec - BSC Automaailm 1:0 ( Kudu )
Diadora/Taar Group - Smarten Logistics 1:1, la. 1:2
Swedbank - Alatex Ehitus Türi 1:1, la. 2:1
Schöttli Keskkonnatehnika - Club Panoraam 1:2
Poolfinaalid:
BSC Alpha-Innotec - Smarten Logistics 2:0 ( Kudu, Rannamägi )
Swedbank - Club Panoraam 1:3
3.-4. koha mäng:
Smarten Logistics - Swedbank 1:3
FINAAL:
BSC Alpha-Innotec - Club Panoraam 0:3
BSC Alpha-Innotec suurendas vahet järgnevaga 20-lt 29-le silmale.
Alagrupimängudes olid meie väravalööjad:
vs EMÜ/Proofix 5:1 ( Põldre, Luik, Kudu, Ojavere, ov. - ov. Wagner )
vs Maardu 1:0 ( Kudu )
vs Alatex Ehitus Türi 3:1 ( Luik x 2, Kuiv - ov. Kuiv )
Veerandfinaalid:
BSC Alpha-Innotec - BSC Automaailm 1:0 ( Kudu )
Diadora/Taar Group - Smarten Logistics 1:1, la. 1:2
Swedbank - Alatex Ehitus Türi 1:1, la. 2:1
Schöttli Keskkonnatehnika - Club Panoraam 1:2
Poolfinaalid:
BSC Alpha-Innotec - Smarten Logistics 2:0 ( Kudu, Rannamägi )
Swedbank - Club Panoraam 1:3
3.-4. koha mäng:
Smarten Logistics - Swedbank 1:3
FINAAL:
BSC Alpha-Innotec - Club Panoraam 0:3
Laupäeval Pärnu rannas toimuva Rannajalgpalli Esiliiga IV etapi alagrupid on:
A-alagrupp:
BSC ALPHA-INNOTEC
EMÜ/ROOFIX
ALATEX EHITUS TÜRI
JK MAARDU STARBUNKER
B-alagrupp:
FC ÜKSJALGVÄRAV
QC PAMM PIDU-UU
SWEDBANK
BSC AUTOMAAILM
C-alagrupp:
DIADORA/TAAR GROUP
SCHÖTTLI KESKKONNATEHNIKA
VIASAT SPORT BALTIC
ESA BFT
D-alagrupp:
CLUB PANORAAM
SMARTEN LOGISTICS
IAFA
SK KADRINA
BSC ALPHA-INNOTEC
EMÜ/ROOFIX
ALATEX EHITUS TÜRI
JK MAARDU STARBUNKER
B-alagrupp:
FC ÜKSJALGVÄRAV
QC PAMM PIDU-UU
SWEDBANK
BSC AUTOMAAILM
C-alagrupp:
DIADORA/TAAR GROUP
SCHÖTTLI KESKKONNATEHNIKA
VIASAT SPORT BALTIC
ESA BFT
D-alagrupp:
CLUB PANORAAM
SMARTEN LOGISTICS
IAFA
SK KADRINA